Firmy a služby

Pension "CHATA POD LYSOU"

17. ledna 2018, 14:14 | CHATA POD LYSOU - VÁŠ ZÁKLADNÍ TÁBOR V BESKYDECH
Pension "Chata pod Lysou" se nachází v samém srdci Beskyd přímo na úpatí Lysé hory v chráněnné krajinné oblasti. Chata je nově postavena v moderním přírodním stylu zcela zapadajícím do okolní krajiny a je dostupná pro celoroční pobyty. Svou polohou přímo ve SKI areálu je chata perfektním místem pro zimní dovolenou, avšak i v jiném ročním období si přijdete na své, jelikož okolí nabízí řadu aktivit a možností výletů. Věříme, že si u nás vždy odpočinete. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích (některé s možností přistýlky).

Kontaktní informace - telefon 603 88 67 05
E-mail : info@chatapodlysou.cz
www.chatapodlysou.cz

 

 

 

SPA for CARS

11. ledna 2018, 07:49 | Společnost Spa For Cars nabízí už 4 roky služby pro motoristy z Frýdlantu a okolí. Portálová mycí linka s textilními kartáči, dva samoobslužné myci boxy a non stop čerpací stanice na PHM.
Nově nabízíme úklidové služby pro domácnosti a firmy UKLIDIME.TO. Při úklidu používáme profesionální technologie a postupy. UKLIDIME.TO je tým nadšenců, který Vám spolehlivě pomůže s úklidem. "Baví nás TO a umíme TO”

 

 

 

Evropská databanka

17. ledna 2011, 11:08 | Evropská databanka a.s.

Evropská databanka poskytuje široké veřejnosti informace o firmách, jejich produktech a službách. Informace o firmách z vašeho okolí můžete najít buď v její internetové databázi na stránkách www.edb.cz nebo stačí zavolat na telefonní číslo 14 000. Zde vám operátorka sdělí požadované informace, které vám navíc zašle emailem nebo SMS zprávou na váš mobilní telefon. To vše za cenu místního hovoru, bez zvýšených tarifikací.

 

 

 

KOMINICKÉ PRÁCE

Občané, kteří mají zájem si individuálně objednat kominické práce se mohou obrátit na firmu Šputa - telefon 558/434661 nebo 603/955091